Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Ork (Orc) w grze Lineage 2


Ork (Orc)

Orkowie to rasa ognia. Spośród wszystkich innych stworzeń posiadają najsilniejsze ataki fizyczne. Zniszczenie Tytanów, umożliwiło im wygnanie elfów oraz zdobycie władzy w Królestwie Aden. Niestety kilka wieków później zostali oni rozgromieni przez sojusz ludzi oraz elfów. Od tej pory zamieszkują arktyczne tereny krainy Elmore.

Specjalne umiejętności: Zwiększona odpornośc na trucizny oraz choroby.

Cechy charakterystyczne: Orkowie mają zwiększony atak fizyczny poziom HP oraz MP. Posiadają również bardzo szybko regenerację. Ich słabością natomiast jest słaba szybkośc ataku, rzucania zaklęc i poruszania się. Mają słabe uniki oraz celnośc.

Orkowie Wojownicy:
Bez względu na płec rasa ta szkolona jest na wojowników od najmłodszych lat. Nauka opiera się na potężnej sile fizycznej. Uczą się władactoporami jak i broniami dwuręcznymi szczególnie mieczami. Pozatym Orka Fightera często można spotkac w specjalnej broni zwanej Fistami. Aby móc się nimi sprawnie posługiwac muszą one opanowac tajniki walki Tangsu. Rasa ta często korzysta z tatuaży, które w rózny sposób poszerzają ich umiejętności.

Styl gry:
Styl walki wojowników jest podobny do walki innych ras. Aczkolwiek dzięki temu, iz od najmłodszych lat orkowie posiadają ogromną siłę oraz szybką regenerację, rasa ta jest szczególnie przyjazna dla początkujących graczy. Mimo to niski współczynnik DEX powoduje iż są one mało zwinne w pojedynku.

Podstawowe parametry:
INT 18
STR 40
CON 47
MEN 27
DEX 26
WIT 12

Orkowie Mistycy:
Szkolą się one w świątyni siły i ognia. Orkowie wybierani są z najsilniejszych wojowników, a następnie szkoleni są zarówno w sztuce walki wręcz jak i walki magicznej. Naukę rozpoczynają od najmłodszych lat.

Styl gry:
Mimo iż potrafią skutecznie posługiwac się magią w walce, bardzo dobrze spisują się na polu bitwy również jako wojownicy. Główną metodą ich walki jest wysysanie życia z ofiary, oraz gromienie ich wręcz dzięki umiejętności Soul Cry. Wysysanie życia z ofiary jest szczególnie przydatne gry poziom HP orka obniży się do niebezpiecznego poziomu.

Podstawowe parametry:
INT 31
STR 27
CON 31
MEN 42
DEX 24
WIT 15

 Wioska startowa: