Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Quest na Cleric-a


Quest na Clerica

1. Quest rozpoczyna się w Gludin Village. W świątyni porozmawiaj z Priest Zigaunt. Wyśle cię aby odzyskać książki w Gludio, więc udaj się tam.2. W Gludio są trzy osoby z którymi musisz porozmawiać.

3. Najpierw porozmawiaj z Trader Simplon w Weapons and Armor shop, da ci on jedną książkę.

4. Potem porozmawiaj z Guard Praga, znajdującym się z zewnętrzej strony wschodniej bramy. Da ci naszyjnik oraz rozkaże zabijać zombies w Ruins of Agony. Udamy się tam dopiero za chwilkę.


5. Zanim tam pójdziesz porozmawiaj z Priestess Vivyan w kościele aby otrzymać jej książkę. Teraz możesz już udać się do Ruins of Agony.

6. Wystarczy, że zabijesz zaledwie jednego potwora, Ruin Zombie leader, aby otrzymać quest item. Następnie wróć do Gludio do Guard Praga.

7. Guard Praga da ci wzamian jego książkę. Teraz udaj się z powrotem do Zigaunt w Gludin.

8. Zigaunt wyśle cię na Talking Island abyś znalazł Lionel i uciszył go w sprawie książek.


9. Lionel jest poza miastem, niedaleko Obelisk. Poprosi cię abyś zachował jego książkę poprzez zabranie jej do Gallint at Einhovants School of Wizardry na wyspie. Jest to lokacja poza miastem. Tam gdzie wszyscy Human Mistycy rozpoczynają grę.


10. Porozmawiaj z Gallint, da ci on zaświadczenie, że otrzymal od ciebie książkę Lionela, następnie wróć z powrotem do Lionela.

11. Lionel podziękuje ci. Wróć do Gludin i ponownie porozmawiaj z Zigaunt.

12. W Gludin w kościele, porozmawiaj z Zigaunt, otrzymasz w zamian: Mark of Faith, 3,200 exp oraz 5,610 sp.

Kiedy osiągniesz 20 lvl porozmawiaj z High Priestess Levian w tym samym kościele, aby zmienić profesję na Clerica.Gratulacje, właśnie zostałeś Clericem!