Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Quest na Dark Wizard-a w grze Lineage 2


Quest na Dark Wizard

1. Quest rozpoczyna się w Altar of Rites, położonym na południe od School of Dark Arts. Porozmawiaj z Witch Varika, która powie ci, że musisz przynieść jej 4 ziarna aby ukończyć zadanie. Da ci ona pierwsze ziarno, Seed of Despair.

2. Po rozmowie z Witch Varika musisz porozmawiać z jej siostrą, Witch Arkenia. Arkenia powie ci jak zdobyć jedno z 4 ziaren i da ci Hub Scent.

3. Następnie udaj się do School of Dark Arts oraz porozmawiaj z Annika (stoi w wejściu). Rozkaże uzbierać ci 2 Knee Bones ze szkieletów w School of Dark Arts.

4. Udaj się do wewnątrz School of Dark Arts a następnie zabijaj: Skeleton Hunters, Skeleton Hunter Archers lub Misery Skeletons w celu zdobycia 2 Knee Bones. Mimo, iż są one łatwe do zabicia uważaj na znajdujące się wokół agresywne potworki.

5. Jak tylko zdobędziesz wymagane przedmioty wróć do Annika, a otrzymasz Seed of Horror.

6. Następną osobą na twojej drodze jest Charkeren (znajdziesz go w wejściu do wodospadu na południowym wschodzie od Swamplands).7. Teraz musisz zabijać Marsh Zombies, i zbierać Families Remains. Znajdują się ona na północnym zachodzie od Swamplands.

8. Wróc do Charkeren jak tylko zdobędziesz 3 remains. Otrzymasz w zamian Seed of Anger.

9. Udaj się do Ruins of Agony i zabijaj Skeleton Scout.

10. Jak tylko zdobędziesz wymagana ilość przedmiotów :Heart of Lunacy, wróć do Witch Arkenia w Altar of Rites. W nagrodę ofiaruje ci: Seed of Lunacy.

11. Masz już wszystkie 4 ziarna, porozmawiaj więc z Witch Varika a ona da ci Jewel of Darkness, który pokaż Dark Master Xenos-owi w Dark Elf Guild w Gludio kiedy osiągniesz 20 lvl.

Gratulacje, ukończyłeś quest!