Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Quest na ELven Oracle w grze Lineage 2


Quest na Elven Oracle

1) Kiedy zdobędziesz 19 lvl możesz rozpocząć questa na Elven Oracle. Porozmawiaj z Priest Manuel w kosciele w Gludio. Da ci on Crystal Medallion oraz rozkaże znaleźć dziewczynę, potrafiącą czynić cuda niedaleko Gludin Harbor.

elven oracle elven oracle elven oracle

2. Udaj się do Gludin Harbor i znajdź cudowna dziewczynę, ma na imię Allana. Stoi na wzgórzu niedaleko latarni morskiej. Przywoła ona 3 lizardmeny więc bądź gotowy. Po zabiciu mobów dostaniesz quest item: Lizardman Captains orders.

elven oracle elven oracle elven oracle elven oracle

Powinny mieć ciemny niebieski lvl, więc poradzisz sobie z nimi bezproblemowo. Porozmawiaj ponownie z Allana i odbierz od niej Half of Diary. Chce abyś porozmawiał z Perrin, który znajduje się niedaleko wzgórza.

elven oracle elven oracle

3) Porozmawiaj z Perrin. Proponuję wybrać opcję nr 2: hell(piekło). Nastepnie przywoła on Tamila (powinien byc dla ciebie zielony).

elven oracle elven oracle elven oracle elven oracle

Jak tylko wyeliminujesz Tamila, Perrin da ci pieniądze.

elven oracle

4) Wróć zobaczyć się z Allana, a następnie zamieni ona Half of Diary na Allana's Diary.

5) Teraz wróć do miejsca gdzie rozpocząłeś zadanie czyli Gludio. Porozmawiaj z Priest Manuel ,a da ci Leaf of Oracle. jak tylko zdobędizesz 20 lvl porozmawiaj z High Priest Raymond w tym samym kościele i zmień profesję na Elven Oracle.

elven oracle,