Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Quest na Elven Wizard-a w grze Lineage 2


Quest na Elven Wizard

1) Quest rozpoczynasz w Light Elven Village w małym domku naprzeciw Grocery Store. Porozmawiaj z Rosella a ona da ci 3 zadania do wykonania, ale możesz narazie wykonać jedno z nich (próbowałem nie da się 3 naraz). Proponuję rozpocząć od Ruby. Wyśle cie ona do Magister Greenis wktóry jest w Temple (świątyni).


2) Magister Greenis wymaga zrobienia czegoś dla niej. Chodzi jej o zabijanie Pincer Spiders oraz zdobycie 5 części Red Down.


3) Pincer spiders są na zachodniej drodze prowadzącej do wioski , zabijaj je dopuki nie zdobędizesz 5 przedmiotów. Nastepnie wróć z nimi do Greenis.

4) Greenis podaruje ci Ruby więc wróć spowrotem do Roselli.

5) Teraz wybierz Aquamarine. Rosella nakaże ci znaleźć Thalię.

6) Thalia znajduje się w małym ołtarzyku niedaleko Iris Lake. Nie ma tam teleportu więc musisz udać sie na miejsce pieszo. Poprosi cię ona o zabijanie Dryad Elders dla Golden Leaves.


7) Dryad Elders możesz znaleźć niedaleko Elven Forest, kiedy zdobędziesz 5 sztuk wróć do Thalii.

8) Thalia podaruje ci Aquamarine. Wróć teraz do Roselli w Elven Village.

9) Rosella w ostatnim zadaniu czyli: Amethyst wyśle cie do Elven Fortress abyś porozmawiał z Northwind, który stoi niedaleko wejścia. Możesz się tam teleportować.

10) Northwind wyśle cię głęboko wgłąb Elven Fortress abyś zabijał Sukar Wererat Leaders. Są one agresywne. Możesz zrobić to sam na 20 lvlu, jeżeli będziesz szedł powoli i nie będziesz ściągał na siebie dużo potworów.

11) Sukar Wererat Leaders jest dość głęboko w Elven Fortress, znaleźliśmy go dzięki najnowszym mapkom. Potrzebujesz dwóch Amethysts. Pamietaj, że leaders są agresywne natomiast Sukar Wererats mają sociala w stosunku do leaderów. (będą rzucać się do ataku jezeli uderzysz leadersa w ich pobliżu)

12) Wróc teraz do Northwind a otrzymasz Nobility Amethyst. Wróć teraz do Roselli.

13) Rosella nagrodzi cię następującymi przedmiotami: Eternity Diamond, 3,200 exp oraz 1,890 sp. Jak tylko zdobędziesz 20 lvl możesz zmienić profesję w jednym z dwóch miejsc. Ja zrobiłem to w Gludio ponieważ było bliżej.

14) Priest Raymond znajduje się w Gludio Temple, porozmawiaj z nim aby zmienić klasę. Zarobisz także 15 Weapon Exchange coupons, D grade.


Gratulacje stałeś się Elven Wizardem!