Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Quest na Rogue w grze Lineage 2


Quest na Rogue

1. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Rogue, możesz w tym celu porozmawiać z Grand Master w Warriors guild wyjaśni ci on cel istnienia tejże profesji oraz powie gdzie rozpocząć questa.


2. Aby rozpocząć questa porozmawiaj z Captain Bezique znajdującym się z zewnętrzej strony zachodniej bramy Gludin Village.

3. Kiedy porozmawiasz z Captain, dowiesz się, iż udzieli ci on rekomendacji na Rogue jeżeli pomożesz rozwiązać mu pewien problem.

4. Chce abyś złapał bandę złodziei, nękających te tereny oraz wyśle cię do kogoś kto może pomóc.

5. Captain ofiaruje ci list, z ktorym musisz udać się do Neti, która jest jedną ze znanych Rogue. Neti możesz znaleźć na głównym dziedzińcu Gludin.


6. Pomoże ci ona złapać złodziei tylko wtedy gdy zrobisz to, co ci każe.


7. Dostaniesz od niej Sztylet oraz Łuk z instrukcją jak się nimi posługiwać. W Ruins of agony masz polować na skeletons i spartoi. Musisz przynieść jej 10 bone pieces jako dowód.

8. Udaj się do Ruins of Agony, następnie pamiętaj aby dobijać mobki jedną z otrzymanych broni, tylko z tak zabitych potworów będziesz otrzymywać quest itemy. Nie musisz używać broni przez cały czas, liczy się tylko ostatnie uderzenie.


9. Zabijaj Tracker Skeletons, Tracker Skeleton Leaders, Skeleton Bowman, Skeleton Scout, Ruin Spartoi oraz Raging Spartoi aby uzbierać bone pieces.
10. Jak tylko zdobędziesz wszystkie części, wróć do Neti.

11. Neti podaruje ci Horseshoe of Light, które musisz zanieść spowrotem do Captain Bezique.

12. Kiedy wrócisz do Captain, dostaniesz polecenie zabicia Cat’s Eye Bandits którzy ukradli town’s treasure. Tym razem także musisz zadawać ostatnie ciosy brońmi otrzymanymi od Neti.

13. Bandyci obok Abandoned Camp. (między Gludio a Gludin)

14. Zabijaj bandytów dopuki nie odzyskasz wszystkich czterech skradzionych przedmiotów.


15. Wróć z przedmiotami do Captain Bezique, w zamian otrzymasz od niego list z rekomendacją.


16. Udaj się do Grand Master Ramos w Warriors Guild w Gludin, a następnie dokonaj zmiany profesji (musisz mieć 20 lvl).

Gratulacje, właśnie stałeś się Rogue.