Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Quest na Shilien Oracle w grze Lineage 2


Quest na Shilien Oracle

1. W celu rozpoczęcia questa udaj się do Dark Elf Guild w Gludio Castle Town aby porozmawiać z Magister Sidra.

2. Powie ci, że aby zostać Shillien Oracle musisz nauczyć się fragmentu pieśni stworzenia. Fragmentów tych możesz nauczyć się z 2 książek: Garmiel's Book i Andariel's Book.

3. Na początek wyśle cię do Gludin Village abyś porozmawiał z Magister Talbot. Znajdziesz go w Dark Elf Guild.

4. Magister Talbot powie ci, że nie ma kopii Garmiel's Book w tym świecie ale możesz ją złożyć. Oczywiście chodzi o zabijanie potworów.

5. Potrzebujesz moby o nazwie Dark Succubus. Znajdziesz je w południowej części Spider Nest, niedaleko gór. Zabijaj je doputy dopuki nie zdobędziesz 5 Blood Runes.

6. Wróć do Magister Tabot. Złoży on zdobyte części w Garmiel's Book. Powie ci również, że zdobędziesz Andariel's Book jeśli porozmawiasz z kapłanem w świątyni Einhasad. Da ci modlitewnik, którym przekonasz go do pomocy.

7. Priest Adonius-a znajdziesz w Einhasad Temple w Gludin Village.

8. Priest Adonius na początku nei uwierzy w twe dobre intencje. Ale potem gdy podaruejsz mu księgę z modlitwami da ci szansę udowodnienia, iż zamierzasz kroczyć drogą światła.

9. Aby przejść jego test udaj się do Ruins of Despair. Zabijaj tam nastepujące potwory: Zombie Warrior, Zombie Soldier, Skeleton Infantryman lub Shield Skeleton. Zabijaj je do uzyskania 10 Ashen Bones.


10. Zdobyte Ashen Bones zabierz spowrotem do Priest Adonius, a otrzymasz Andariel's Book.

11. Wróć do Magister Sidra z książkami. Da ci ona Orb of the Abyss jako dowód, iż nadajesz się na Shillien Oracle. YOtrzymasz także 3200 XP oraz 3120 SP za ukończenei zadania. Jak tylko zdobędziesz 20 lvl porozmawiaj z Grand Magister, aby zmienić profesję na Shillien Oracle.