Witaj gościu!
Zarejestruj się lub zaloguj.

Quest na Warrior w grze Lineage 2


Quest na Warrior-a

 

1. Zadanie rozpoczynamy w wiosce Gludin w Warrior Guild u Master Auron. Wyśle cię on do Gludio aby porozmawiać z Trader Simplon.


2. Trader Simplon jest w "Weapons and Armor Shop" w Gludio. Poprosi cię on o odzyskanie 10 rusted swords które wydropisz z Tracker Skeletons znajdujących się w Ruins of Agony.


3. Najlepszym miejscem aby znaleźć Tracker Skeletons oraz Tracker Skeleton Leaders (agresywne potwory) jest zewnętrzna część ruin tuż nad słowem: "Ruins of" na mapie. Quest itemy wylatują z obydwóch potworków, z umiarkowaną częstotliwością.. Kiedy zdobędziesz 10 sztuk, wróć do Simplon.

4. Simplon wyśle cię z powrotem do Gludin do Auron.

5. Auron rozkaże ci polować na Poison Spiders oraz Arachnid Trackers i odzyskać 20 sztuk ich nóg. Możesz używać jedynie Rusy Bronze Sword, który od niego otrzymasz. P atk broni zbliżony jest do tego w broniach no-grade więc nie powinieneś mieć problemu z ich zabijaniem o ile masz jeszcze newbie Soulshoty z poprzedniego questa.

6. Windmill Hill, słynący z PK-owców teren, to miejsce, w którym znajdziesz oba rodzaje pająków, znajduje się niedaleko Fellmere Harvest Grounds. Quest itemy powinny lecieć z każdego potwora, upewnij się, że używasz "rusted sword", czyli broni otrzymanej od Aurona. Kiedy zdobędziesz 20 sztuk wróć do Aurona.

7. Wróć do miasta do Auron oraz odbierz Medalion Warriora, 3,200 expa oraz 1,500 sp.

8. Po prawej od Aurona znajduje się Grand Master Ramos, u którego możesz zmienić profesję gdy osiagniesz 20 lvl. Otrzymasz również 15 Shadow Weapon Exchange Coupons (kupony wymiany).